Coventina therapeuten

Foutmelding

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in include_once() (regel 3478 van /var/www/vhosts/coventina.nl/httpdocs/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in require_once() (regel 113 van /var/www/vhosts/coventina.nl/httpdocs/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Onderstaand zie je een overzicht van de door Coventina opgeleidde therapeuten met praktijknaam die een goed lopende praktijk hebben. Zij hebben allemaal voldaan aan de exameneisen en werken volgens de principes van Coventina, de Personalised Flow Techniek en de Emotional Release Methode.

 

De Heelding www.deheelding.nl Nikolien Brekhof info@deheelding.nl Amersfoort 033-8892530
Praktijk Smitter www.henksmitter.nl Henk Smitter praktijk@henksmitter.nl Amsterdam 020-4826344
Beauty in Balance www.beauty-in-balance.nu Linda Maat info@beauty-in-balance.nu Beilen 0593-524854
Colon Health Centre www.colonhealthcentre.nl Irma Koelemans irmakoelemans@chello.nl Valkenswaard 040-2128029
Praktijk voor natuurgeneeskunde Elly Kops www.ellykops.nl Elly Kops info@ellykops.nl Eindhoven 06-14026259
           
Aquarein Health Clinic www.aquarein-hc.nl Anita Cox info@ctng.nl Landgraaf 06-44986000
Chentouf Beauty Clinic & Medical Care www.chentouf.nl Hafid Chentouf info@chentouf.nl Leerdam 0345-613901
Praktijk voor natuurgeneeswijzen Claudia Baldwin   Claudia Baldwin claudia.baldwin@planet.nl Lemmer 0514-564386
De natuurlijke heelweg www.denatuurlijkeheelweg.nl Marike ten Oever info@denatuurlijkeheelweg.nl Lievelde 0544-843211
Leny Mathiz www.leny-mathiz.nl Hedwig Jorissen gezond@leny-mathiz.nl Maastricht 043-3635570
Touch for Health www.touchforhealth-meijel.nl Hanneke van Ommeren info@touchforhealth-meijel.nl Meijel 06-52520994
Colon Munda www.colonmunda.nl Renee van Turenhout renee_van_turenhout@hotmail.com Oosterhout 06 48593232
Highcare www.highcare.nl Annemiek ten Tije info@highcare.nl Ravenstein 0486-416530
Sanacolon   Carla Wittebol info@sanacolon.nl s-Heerenberg 06-11647886 
Kalynda www.kalynda.nl Jacqueline Rijks info@kalynda.nl Munstergeleen 046-8500534
Zest for Life www.zestforlife.nl Nancy Mulder info@zestforlife.nl Amsterdam 06-14597246
Aude Sapere www.audesapere.nl Josephine Broeders audesapere@live.nl Uden 0413-256144
Natuurgeneeskundige Praktijk Jeanette Walia   Jeannette Walia dwalia@hetnet.nl Venray 0478-510202
Relees Hydrotherapie www.relees.nl John de Waard john@relees.nl Zaandam 06-51141666